X
این متن برای تست می باشد.

سوالات متداول

برای خرید از سایت دوزی گل چه کار باید انجام دهم؟

پاسخ: برای خرید، در مرحله ی اول ثبت نام کنید و بعد از آن با اضافه کردن کالاهای مورد نظرتان به سبد خرید ،خریدتان را تکمیل کنید. لازم به ذکر است در صورتی که بدون ساخت حساب کاربری خرید خود را ثبت کنید، به سابقه خرید خود دسترسی نخواهید داشت و تنها می توانید از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش درج کردید فاکتور خود را مشاهده کنید.

چه طور می توانم در سایت دوزی گل ثبت نام کنم ؟

پاسخ: برای ثبت نام در قسمت منو بر روی آیکون ادمک در سمت چپ منو کلیک کرده وشماره موبایل خود را وارد کنید. بعد از دریافت پیامک تایید آن را وارد کرده و مشخصات خواسته شده را تکمیل نمایید. {در صورتی که ایمیل ندارید، با درج عبارت حروف و یک پسوند ایمیل (مانند : zahra12345@ymail.com) قسمت مورد نظر را تکمیل نمایید.}

چه طور می توانم بدون کدپستی، سفارشم را ثبت کنم ؟

پاسخ: برای اینکه امنیت ارسال بسته ها از طریق پست حفظ شود بهتر است کد پستی آدرسی که جهت دریافت ثبت می کنید حتما داشته باشید. در صورتی که کد پستی ندارید به این صورت وارد کنید : 1111111111

چطور میتوانم به سایت دوزی گل اعتماد کنم و مشخصات کارت بانکی ام را وارد کنم؟

پاسخ: در مرحله آخر برای پرداخت صورت حساب ، شما به صفحه بانکی از طریق درگاه زرین پال انتقال داده می شوید(امنیت این صفحه توسط بانک مرکزی تضمین می گردد) و درنهایت میتوانید صورت حسابتان را پرداخت نمایید.

چطور میتوانم آدرس خود را ثبت کنم که در هربار خرید آدرس از بنده پرسیده نشود؟

پاسخ: پس از ثبت نام و ثبت اولین خرید، آدرسی که وارد کردید تا زمانی که تغییر ندهید به صورت پیش فرض در باکس آدرس حفظ خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که در یکی از سفارشات بخواهید آدرس تغییر دهید می توانید در هنگام ثبت سفارش آدرس را ویرایش کنید.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید به حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “محصولات خریداری شده” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود. در این قسمت اگر زمانی سفارشی را تا مرحله پرداخت رفته باشید، اما به هر دلیلی ثبت نهایی آن را انجام نداده باشید ،می توانید آن را تکمیل کنید.

مدت زمان که طول می کشد سفارش از مبدا تهران ارسال گردد چند روز می باشد؟

پاسخ: سفارشات تهران ، شنبه تا چهارشنبه توسط پیک دوزی گل ارسال خواهد شد. (برای خریدهایی که تا ساعت 18، در روز قبل از ارسال ثبت شده باشند) به طور مثال سفارشی که در روز یکشنبه ساعت 15 ثبت شده باشد، روز دوشنبه با هماهنگی مشتری ارسال خواهد شد. بسته های شهرستان روزهای یکشنبه و سه شنبه از طریق پست پیشتاز ارسال شده و کد مرسوله از طریق پیامک اطلاع داده می شود.