سوالات متداول

1- این قاب ها چه کاربردی دارن؟

پاسخ: از این قاب ها می تونین به عنوان دیوارکوب و یا با استفاده از استند پایه به صورت قاب رومیزی به عنوان دکور استفاده کنید. طرح های مناسبتی هدیه ای خاص برای عزیزانتون خواهد بود.

2- چه طور می تونم دیوارکوب ها رو سفارش بدم ؟

پاسخ : شما می تونین قاب مورد نظرتون رو از توی سایت انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه کنید و مراحل خرید رو طی کنید. در حین ثبت مشخصات، اگر تغییراتی داشتین در قسمت توضیحات درج کنید و یا به تلگرام دوزی گل https://t.me/Doozigol پیغام دهید.

3- چه طور میتونم طراحی و یا رنگبندی رو تغییر بدم ؟

پاسخ : برای اینکه رنگبندی قاب موردنظرتون رو تغییر بدین میتونین در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات تغییرات خودتون رو بنویسیدو یا به تلگرام https://t.me/Doozigol و همینطور دایرکت اینستاگرام پیغام بدین. برای تغییر در طراحی هم قبل از ثبت سفارش حتما از طریق طریق تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام تغییراتتون رو مطرح کنید و در صورتی که تغییرات قابل اجرا بود سفارش خودتون رو ثبت کنین.

4- آیا می تونم طرح دلخواهم رو سفارش بدم؟

پاسخ: بله حتما ! در صورتی که طرحی مورد نظرتون هست، می تونین طرحتون رو به تلگرام https://t.me/Doozigol و یا دایرکت اینستاگرام ارسال کنین و در صورت موافقت در خصوص هزینه و نوع دوخت، سفارشتون رو از طریق تلگرام و یا دایرکت اینستاگرام ثبت کنید.

5- سایز قاب ها چه اندازه هستن؟

پاسخ: قطر قاب ها از 10 سانت تا 32 سانت متغییر است و شما می توانید سایز قاب دلخواهتان را انتخاب کنید. بدیهی است سایز قاب در قیمت تمام شده کار تاثیر به سزایی دارد.

6- زمان آماه شدن سفارش ها و ارسال آن ها به چه صورته ؟

پاسخ: به طور معمول سفارشات بین 3 الی 4 هفته کاری آماده میشن و بعد از آماده شدن و تاییدتون، با بسته بندی مناسب به طریقی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کردین براتون ارسال میشه.

7- نحوه ارسال سفارشات چه طوریه و هزینه شون چقدره ؟

پاسخ: سفارشات کلیه شهرها از طریق پست سفارشی ارسال میشه و 3 تا 5 روز بعد از ارسال به دستتون میرسه و هزینه برای تهران 12000 تومان و شهرهای دیگه 15000 تومان است.