ارسال پستی یکشنبه و چهارشنبه ( برای خریدهایی که تا ساعت 19، در روز قبل از ارسال ثبت شده باشند) ارسال با الوپیک در تهران شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 15 الی 18

سوالات متداول

  • برای خرید از سایت دوزی گل چه کار باید انجام دهم؟

پاسخ: برای خرید، در مرحله ی اول ثبت نام کنید و بعد از آن با اضافه کردن کالاهای مورد نظرتان در سبد خرید ،خریدتان را تکمیل کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که بدون ساخت حساب کاربری خرید خود را ثبت کنید، به سابقه خرید خود دسترسی نخواهید داشت و تنها می توانید از طریق ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش درج کردید فاکتور خود را مشاهده کنید.

  • چه طور می توانم در سایت دوزی گل ثبت نام کنم ؟

پاسخ: برای ثبت نام در قسمت منو بر روی گزینه ی “عضویت / ورود ” کلیک کرده و با وارد کردن مشخصات خواسته شده ثبت نام خود را تکمیل کنید.

{در صورتی که ایمیل ندارید، با درج عبارت حروف و یک پسوند ایمیل (مانند : zahra12345@ymail.com) قسمت مورد نظر را تکمیل نمایید.}

  • چه طور می توانم بدون کدپستی، سفارشم را ثبت کنم ؟

پاسخ: برای اینکه امنیت ارسال بسته ها از طریق پست حفظ شود بهتر است کد پستی آدرسی که جهت دریافت ثبت می کنید حتما داشته باشید. در صورتی که کد پستی ندارید به این صورت وارد کنید : 1111111111

  • چطور میتوانم به سایت دوزی گل اعتماد کنم و مشخصات کارت بانکی ام را وارد کنم؟

پاسخ: در مرحله آخر برای پرداخت صورت حساب ، شما به صفحه بانکی انتقال داده می شوید(امنیت این صفحه توسط بانک مرکزی تضمین می گردد) و درنهایت میتوانید صورت حسابتان را پرداخت نمایید.

  • چطور میتوانم آدرس خود را ثبت کنم که در هربار خرید آدرس از بنده پرسیده نشود؟

پاسخ: پس از ثبت نام و ثبت اولین خرید آدرسی که وارد کردید تا زمانی که تغییر ندهید به صورت پیش فرض در باکس آدرس حفظ خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورتی که در یکی از سفارشات بخواهید آدرس تغییر دهید می توانید در هنگام ثبت سفارش آدرس را ویرایش کنید.

  • آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید به حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات ” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

  • مدت زمان که طول می کشد سفارش از مبدا تهران ارسال گردد چند روز می باشد؟

پاسخ: کلیه سفارشات در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ( برای خریدهایی که تا ساعت 21، در روز قبل از ارسال ثبت شده باشند) از طریق پست سفارشی ارسال خواهند شد.

ارسال با الوپیک در تهران شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 3 الی 6 بعد از ظهر انجام می شود.